Μουσική!

Δεν ξέρω αν ασχολείσαι με την μουσική αλλά η άποψή μου είναι πως σίγουρα την έχεις αγαπήσει!Είναι ωραίο να μαθαίνεις κάτι που μάθαιναν και αγάπησαν και άλλοι άνθρωποι πολλά χρόνια πριν γεννηθείς! Είναι αλήθεια πολύ εντυπωσιακό. Ακόμα αν δεν έχεις ασχοληθεί μέχρι στιγμής σίγουρα θα σου αρέσει γιατί είναι κάτι το μοναδικό και το απεριόριστο. Γιατί είναι απεριόριστο; Μα φυσικά γιατί κάνεις δεν μπορεί να σε σταματήσει!Έχεις δει πόσο μεγάλα μουσικά άλματα έχουν καταγραφεί στην ιστορία της;Αν ύστερα από λίγο όμως δεν σου αρέσει μην δόσεις σημασία γιατί θα το μετανιώσεις. Δεν μπορώ να σου περιγράψω την χαρά που θα πάρεις μετά την πρώτη σου επιτυχή συναυλία!Κανείς δεν μπορεί να την εξηγήσει αλήθεια σου λέω είναι ανεξήγητη και δυσεύρετη. Θες να την δοκιμάσεις;Δική σου επιλογή και απόφαση εγώ πάντως σου το είπα!

Επτά φράσεις μεγάλων ανθρώπων για τη μουσική – Artigo