Διευθύντρια Μάρκετινγκ

Διεύθυνση εργασίας: Στρατόπεδο Στρεμπενιώτη 56727 ΝΕΑΠΟΛΗ
Τηλέφωνο: 6900000000
e-mail: eleni@biskotomania.com

2003: Πτυχιούχος  Τμήματος :ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ του Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βαθμός: Οκτώ και Σαράντα (8,40)

1999: Απολυτήριο Γενικού Λυκείου (Θετικής Κατεύθυνσης). Βαθμός Δεκαοκτώ και Εννέα (18 & 9/14).

Γνώση και χειρισμός: (Word, Excel, PowerPoint) και Internet

Γερμανικά: Πολύ καλά   (Πτυχίο: Β2 GOETHE Zertifikat   )

Αγγλικά: Άπταιστα  (Πτυχίο: C2 Cambridge General and higher education)

Πτυχιακή εργασία στα πλαίσια των σπουδών μου στο Τμήμα: «ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ»

Θέμα: « Σχέδιο Μάρκετινγκ σε αλυσίδα καταστημάτων ένδυσης και υπόδησης ZARA A.E.»

Από 2008 έως 2010: Σεμινάριο κατάρτισης στο Πιστοποιημένο Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΚΕΚ) στον τομέα του μάρκετινγκ, διάρκειας 180 ωρών, Αθήνα.

Ιούλιος – Αύγουστος 2002: Πρακτική Άσκηση στο Τεχνικό Τμήμα βοηθός Διευθυντή Μάρκετινγκ  της ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ε.

σήμερα: Δ/ντρια Μάρκετινγκ Στην εταιρεία BISKOTOMANIA A.E., Μυρσίνη Γουναρά (ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ)

- Θέατρο

- Μουσική

- Ανάγνωση λογοτεχνικών βιβλίων

Μέχρι τώρα δεν έχω αποκτήσει πολλές εμπειρίες πάνω στον τομέα μου, όμως με βάση τις σπουδές μου που διήρκησαν τέσσερα έτη  και την μικρή  προϋπηρεσία, έμαθα να ανταπεξέρχομαι σε κατάλληλες συνθήκες. Όπως της διαχείρισης άγχους και την επίλυση τυχόν προβλημάτων.

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ

• Κυρία Λιδάκη καθηγήτρια Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών , τηλ. εργασίας: 6900000002