ΕΔΩ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ!

Καλημέρα σε όλους και καλή δύναμη!

adorable-sunshine-images-clip-art-free-sun-black-and-white-clipart - Woodborough Primary School

Ένας διαφορετικός τρόπος επικοινωνίας ξεκινάει από σήμερα ανάμεσά μας.Η τάξη μας και ο τρόπος λειτουργίας της θα αλλάξει λίγο, όμως εμείς θα προσπαθήσουμε να κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε.

Θα μπορούμε να "συναντιόμαστε" με τη βοήθεια

ενός υπολογιστή

laptop-clipart-clip-art-laptops-990350 - Sacred Heart Girls' College

ενός ταμπλετ

Happy Tablet SVG scrapbook cut file cute clipart files for silhouette cricut pazzles free svgs free svg cuts cute cut files

ή ενός κινητού τηλεφώνου

Smart Phone Cartoon With Thumb Up Stock Vector - Illustration of mouth, hand: 48227025

Εδώ θα μπορείτε να διαβάζετε , να παρακολουθείτε εκπαιδευτικά βίντεο, να παίζετε παιχνίδια,να βλέπετε προτάσεις για κατασκευές, δραστηριότητες και παιχνίδια!

Κάθε φορά θα ασχολούμαστε και με μια διαφορετική θεματική ενότητα για να μαθαίνουμε, να μοιραζόμαστε αυτό που μαθαίνουμε με τους άλλους, να διασκεδάζουμε, να παίζουμε!

Σήμερα θα σας αφήσω εδώ ένα τραγουδάκι.....το οποίο αγαπώ πολύ!Έχει τίτλο, όνομα δηλαδή, "ΕΔΩ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ".Πατήστε πάνω στα μπλε γράμματα για να το ακούσετε όσες φορές εσείς θέλετε, να το τραγουδήσετε, να το χορέψετε!

ΕΔΩ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

Σας αφήνω για την ώρα!