Δημοσιεύτηκε στις 28 Ιουνίου, 2024
Εισαγωγή – αφιέρωση
Το βιβλίο αυτό είναι αφιερωμένο σε όλους τους Θρακιώτες και όλες τις Θρακιώτισσες που για δεκαεπτά συνεχόμενες μέρες έβλεπαν, με δάκρυα στα μάτια, τον τόπο τους να καίγεται και να μαυρίζει.
Δημοσιεύτηκε στις 28 Ιουνίου, 2024
Το βιβλίο αυτό είναι αφιερωμένο σε όλους τους Θρακιώτες και όλες τις Θρακιώτισσες που για δεκαεπτά συνεχόμενες μέρες έβλεπαν, με δάκρυα στα μάτια, τον τόπο τους να καίγεται και να μαυρίζει.