ΑποχαιρετισμόςΑγαπημένα μου παιδιά,

Σε λίγο αρχίζει η νέα σχολική χρονιά και θα είστε μία τάξη μεγαλύτεροι / ες και είμαι σίγουρη πως θα είστε και πολύ ψηλότεροι / ες!!!
Αυτή την σχολική χρονιά δυστυχώς δεν θα είμαι μαζί σας, όχι γιατί δεν το θέλω ή γιατι θα είμαι σε κάποιο άλλο σχολείο, αλλά γιατί δεν θα είμαι ξανά δασκάλα λόγω κάποιου λάθους που έκανα και δεν διορθώνεται (είμαι τιμωρία για λίγο καιρό!). Ξέρω οτι τώρα θα σκέφτεστε οτι "όλα μπορούμε να τα ξαναφτιάξουμε ή να τα διορθώσουμε" όπως λέγαμε και στην τάξη, αλλά αυτή τη φορά δεν γίνεται.
Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα ξανακάνετε εικαστικά! Θα έρθει κάποιος καινούριος κύριος ή κυρία και επιτέλους θα δείτε και κάτι διαφορετικό! Επίσης, θα έρχομαι να σας βλέπω! Και φυσικά, μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου με mail : joannapavlopoulou11@gmail.com το e-me & την κυψέλη μας, το padlet και το webex!
Να είστε πάντα χαρούμενα και δημιουργικά παιδιά, να προσέχετε και να σέβεστε ο ένας τον αλλο.

Σας αγαπώ πολύ πολύ και πιστέψτε με: εσείς μου μάθατε πολύ περισσότερα,
απ'ότι εγώ σε εσάς!

Με αγάπη,