Άκης Παραδείσης

Δέσποινα Τσικούρα

Άννα Χαραλαμπίδου

Ελένη Τσομπάνη

One Comment on “Συνεργασία του Ομίλου με το 1ο Γυμνάσιο Ελευθέριου Κορδελιου . Τα παιδιά του γυμνασίου ζωγραφίζουν “Απειλή” στον πλανήτη Γη

1. Σας ευχαριστούμε πολύ για αυτή την όμορφη συνεργασία πάνω σε ένα θέμα που μας αφορά όλους, μικρούς και μεγάλους. Ιδιαίτερα μάλιστα εμάς που ζούμε / εργαζόμαστε στο Κορδελιό, μια περιοχή ιδιαίτερα επιβαρυμένη όσον αφορά την ατμοσφαιρική ρύπανση. Είναι χαρά μας που τα εξαιρετικά έργα των μαθητών/τριών σας συνομίλησαν με τα έργα των δικών μας μαθητών/τριών πάνω σε ένα κοινό πρόβλημα που αφορά την ποιότητα της ζωής τους και το μέλλον τους. Η Τέχνη είναι ενωτική δύναμη!