Διευθύντρια Δημοσίων Σχέσεων

Επώνυμο: Μαγγλάρη
Όνομα: Άννα
Ημ. Γέννησης: 9/12/1984
Οικογενειακή κατάσταση Έγγαμη (2 τέκνα)
Διεύθυνση εργασίας: ΠΡΩΗΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ 56727 ΝΕΑΠΟΛΗ
Τηλέφωνο: 6948567325
e-mail: anna@poormonk.com

• 2006: MBA – Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
  • 2004: Πτυχιούχος Τμήματος Επικοινωνίας & Marketing του Οικονομικού Παν/μίου Αθηνών
  • 1999: Απολυτήριο 1ου Γενικού Λυκείου Νεάπολης

MS Windows (Word, Excel, PowerPoint,Publiser) και Internet

• Αγγλικά: Άπταιστα (ECPE – Michigan University)
  • Γαλλικά: Καλά (DELF B2)
  • Ρωσικά: Καλά (ТРКИ-1)

• Απρ 2021 – Σήμερα: Διευθύντρια Δημοσίων Σχέσεων – Poormonk ΑΕ
  • Σεπ 2018 – Μαρ 2021: Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων - ICAP (Παράρτημα Β. Ελλάδος)
  • Αυγ 2007 – Αυγ 2018: Στέλεχος Δημοσίων Σχέσεων - Euromedica Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

• Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές
  • Μουσική
  • Θέατρο

Ως έμπειρο στέλεχος δημοσίων σχέσεων, διαθέτω ένα σύνολο δεξιοτήτων προσαρμοσμένο στη διαχείριση του σύγχρονου και διαρκώς μεταβαλλόμενου τοπίου των μέσων ενημέρωσης και της επικοινωνίας. Με ικανότητες στρατηγικού σχεδιασμού, διαχείρισης κρίσεων και διαμόρφωσης συνθηκών δέσμευσης για τους συνεργάτες μου, είμαι σε θέση να δημιουργήσω συναρπαστικές αφηγήσεις που βρίσκουν απήχηση σε διαφορετικά ακροατήρια. Οι ισχυρές διαπροσωπικές μου δεξιότητες και η ικανότητά μου να καλλιεργώ σχέσεις εξασφαλίζουν επιτυχημένες συνεργασίες και αποτελεσματική εκπροσώπηση των εμπορικών σημάτων. Ευδοκιμώ σε περιβάλλοντα με γρήγορους ρυθμούς, παρέχοντας αποτελέσματα με ουσιαστικό αντίκτυπο μέσω της καινοτομίας και της προσαρμοστικότητας.

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ

1. Καντίδου Διαλεχτή, Αναπλ. Καθηγήτρια Επικοινωνίας & Δημοσίων Σχέσεων, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (επικοινωνία: d.kantidou@aueb.gr/6952318958)
  2. Ασημάκου Θεοδώρα, Διευθύντρια ICAP [Παράρτημα Β. Ελλάδος] (επικοινωνία: th.asimakou@icapcrif.com)