Ελληνικά

Θερμά συγχαρητήρια στη μαθήτρια του Πρότυπου ΕΠΑ.Λ. Ξάνθης του τμήματος Γφυτ Πιγκάλ Γκιουλάν για τη δημιουργία του λογότυπου που εκπροσωπεί το ευρωπαϊκό  έργο eTwinning Λ.Α.Δ.Ι.

Η εν λόγω μαθήτρια, όπως και άλλοι μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας, συμμετείχε με περισσότερα του ενός έργα στην ανάδειξη του λογότυπου που θα εκπροσωπεί όλα τα σχολεία στο έργο Λ.Α.Δ.Ι.

Τα έργα που συμμετείχαν και δημιουργήθηκαν από μαθητές του σχολείου αλλά και των εταίρων μας μπορείτε να τα δείτε εδώ.

Θα θέλαμε επίσης να ευχαριστήσουμε όλους όσοι συμμετείχαν τόσο στη δημιουργία των λογότυπων εκ μέρους του σχολείου μας όσο κι εκείνους που με την ψήφο τους ανέδειξαν το έργο της μαθήτριας Πιγκάλ Γκιουλάν ως το επικρατέστερο για να εκπροσωπήσει το έργο.