Αποχαιρετηστήριο Online Meeting

Την Πέμπτη 16 Μαϊου ήταν ημέρα αποχαιρετισμού...ή ημέρα υποσχέσεων πως κάπου θα ξανασυναντηθούμε!

Οι συνεργάτες από την Ιταλία και την Ισπανία συνδέθηκαν μαζί μας, σε ένα κλίμα πληρότητας και χαράς για όσα καταφέραμε μαζί! Μικροί και μεγάλοι εκφράσαμε τα συναισθήματά μας για αυτήν την πολύμηνη συνεργασία. Δασκαλοί, μαθητές και μαθήτριες από κάθε χώρα μίλησαν αυθόρμητα - στα αγγλικά- αναφερόμενοι/ες  στην εμπειρία του e-twinning   και σε όσα έμαθαν για τα κάστρα  και τον εαυτό τους!

Στιγμιότυπα μπορείτε να δείτε παρακάτω:

Η ομάδας της Τουρκίας,  λόγω ασταθούς σύνδεσης στο διαδίκτυο μετά τον περσινό μεγάλο σεισμό, μας έστειλε ένα αποχαιρετηστήριο μήνυμα, που το παρακολουθήσαμε στην ολομέλεια ζωντανά και μας συγκίνησε!

Στους μαθητές/τριες μοιράστηκαν τα επίσημα πιστοποιητικά επιτεύγματων του έργου μας και χαμόγελα υπερηφάνειας γέμισαν τις τάξεις μας!

Συγχαρητήρια σε όλους και όλες!

Για όσα μάθατε, για όσα καταφέρατε!!!