Δημοσιεύτηκε στις 8 Μαΐου, 2020
Μικρόβια παντού…(Μάγια, η πράσινη)
Σήμερα διαβάζουμε για το μικρόβιο του Θοδωρή! Το λένε Μάγια και είναι μμμ...γλυκούλι! Ωστόσο έχει μερικές κακές συνήθειες! Διαβάστε και θα καταλάβετε...Συχνάζει στο ψυγείο της κουζίνας τους! Εξαιρετική δουλειά Θοδωρή, μπράβο!
Ένα σχόλιο για το “Μικρόβια παντού…(Μάγια, η πράσινη)”
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.
ΜΠΡΑΒΟ ΘΟΔΩΡΗ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΟΥ .