Ελληνικά

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021 (ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ) – ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ 3 ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ με τη διαδικασία εισαγωγής του Ν. 4559/2018 (ΦΕΚ 142 Α΄) όπως ισχύει (ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ)

Θέμα: Αίτηση-Δήλωση για πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ – ΜΟΝΟ μαθητές/ριες

Κοινοποιούμε τη σχετική εγκύκλιο για την υποβολή Αίτησης-Δήλωσης για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ 2021, ΜΟΝΟ για μαθητές/ριες.

Οι απόφοιτοι θα υποβάλουν την Αίτηση-Δήλωση σε επόμενο στάδιο που θα ανακοινωθεί αργότερα.

Η προθεσμία υποβολής από τους μαθητές με email  προς το σχολείο  είναι 25-30 Νοεμβρίου.

Ηλεκτρονική διεύθυνση σχολείου:    mail@2lyk-ioann.ioa.sch.gr

Κοινοποιούμε τα απαραίτητα υποδείγματα και οδηγίες.

Υπενθυμίζουμε ότι η Α-Δ ΜΟΥΣΙΚΑ ΓΕΛ για υποβολή υποβάλλεται ΜΟΝΟ από τους μαθητές που ενδιαφέρονται για τα 3 Μουσικά Τμήματα με την ειδική διαδικασία εισαγωγής.

Αρχείο ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΓΕΛ με ΑΔΑ

ΑΡΧΕΙΟ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΕΛ