Να σας θυμίσω τους κανόνες !

είχα 2 σχόλια που δεν μου άρεσαν και τόσο , για αυτό δεν τα έκανα έγκριση και θέλω να σας θυμίσω ότι υπάρχουν κανόνες

ΚΑΝΟΝΕΣ

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ

• ΟΙ ΒΡΙΣΙΕΣ
  • ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ
  • ΝΑ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ
  • ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ Π.Χ. ΜΠΟΥΥΥΥΥ! ΧΑΛΙΑ !!!!!!!!!!!

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ  ΟΛΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΘΑ  ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΓΝΟΜΗ

Δεν θέλω να φένομε κακιά ούτε να λέω κακούς αυτους που κάνουν αυτά τα σχόλια αλλα οι κανόνες είναι κανόνες .

5 σχόλια στο “Να σας θυμίσω τους κανόνες !

1. Νομίζω πως τα αρνητικά σχόλια δεν θα έπρεπε να απαγορεύονται. Δεν μιλάω για βρισιές, που εννοείται πως δεν πρέπει να βρίζουμε, αλλά μιλάω για την αρνητική κριτική. Πιστεύω πως, αν για παράδειγμα, έχεις ανεβάσει ένα άρθρο που δείχνεις μια ζωγραφιά που έφτιαξες και κάποιος γράψει στα σχόλια πως η ζωγραφιά δεν του αρέσει δεν πρέπει να σβηστεί αυτό το σχόλιο, αφού είναι η προσωπική του άποψη. Δεν γίνεται να ακούμε μόνο τα καλά, πρέπει να ακούμε και τα κακά. Σε περίπτωση που όμως γράφει την γνώμη του με προσβλητικά λόγια, τότε συμφωνώ πως πρέπει το σχόλιο να σβηστεί, αφού ενημερωθεί επίσης αυτός που το έγραψε.

1. Εννοώ αρνητικά σχόλια που να λένε π.χ. μπουυυ ! Χάλια ! Δεν είναι ωραίο όταν έχεις κάνει τόση προσπάθεια να σου το λένε με αυτόν τον τρόπο …
      Τώρα αν πει κάποιος π.χ. η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσει και τόσο, το δέχομαι