Anna McNutly🤸‍♀️

Γειά σας✋! Σήμερα θα σας μιλήσω για μία Youtuber την Anna Mc Nutly. Εκτός από youtuber είναι και χορεύτρια❤ και φέτος είναι η πρώτη της χρονιά στο πανεπιστήμιο👩‍🎓. Και τώρα μάλλον θα αναρωτιέστε τι ρόλο βαράει το e-moji(🤸‍♀️) στον τίτλο☝.

Είναι από μικρή πάρα πολύ ευλύγιστη! Στα βιντεάκια της κάνει strech, ασκήσεις και κόλπα για να τα καταφέρουμε και εμείς😄. Φυσικά κάνει και άλλα βιντεάκια όπως τα παρακάτω:

Το κανάλι☝

Μερικές φωτό:

How rich is Anna McNulty? Net Worth, Boyfriend, Age, Wiki - Wikiodin.com

YouTube Millionaires: Anna McNulty Flexes Her Way To 7 Million Followers Across YouTube, TikTok, Instagram - Tubefilter

Pin on YouTubers

Anna McNulty on Instagram: “Black Friday Sale! You can now get 20% off my activewear when you use the code… | Anna mcnulty, Yoga poses photography, Gymnastics poses

Pin on Dance

Pin on Gymnastics quotes

Γράψτε μου στα σχόλια πως σας φάνηκε και ποια φωτογραφία είναι η καλύτερη! Τα λέμε!

7 σχόλια

Μετάβαση στη φόρμα σχολίων

1. Δεν την παρακολουθώ συχνά αλλά την ξέρω κι κάποιες φορές βλέπω τα βίντεο της. Όχι, ότι πρόκειται να καταφέρω ποτέ κάτι αντίστοιχο! 😂😂😂
    Η τρίτη φωτογραφία είναι η αγαπημένη μου! Τέλειο άρθρο!

2. ειναι υπερφανταστηκη και εχω δει αρκετα βιντεο της

3. 👍👍👍👍👍👍

4. Φοβερό άρθρο!!!Και εγώ έχω δει βίντεα της!!💙Η αγαπημένες μου εικόνες είναι η τελευταία και η τρίτη!

5. Την ξερω! Μου αρεσει πολυ!

6. Τέλειο άρθρο! Η καλύτερη φωτογραφία είναι η τρίτη!

7. Κάποιες φορές βλέπω αυτούς τους ανθρώπους και περιέργος πιστεύω πως γεννήθηκαν χωρίς κόκαλα γιατί εγώ ούτε το πόδι μου δεν σηκώνω!! Αν, και τους θαυμάζω για την προσπάθεια!!