Χωρίς κατηγορία

Ξαναγύρισα! 🔙

Γεια σας παιδιά!!!!! Θέλω να σας ζητήσω συγνώμη για όλο αυτό το διάστημα που δεν ανέβαζα άρθρα απλός δεν είχα χρόνο είχα πάει και ταξίδι αυτό το Σαββατοκύριακο και γενικά δεν προλάβαινα και δεν έβρισκα χρόνο για να ασχοληθώ και με το blog! Όμως τώρα θα προσπαθώ να κάνω πιο συχνά άρθρα και να μπαίνω και πιο συχνά και στα δικά σας blog!

Επίσης μιας και τόσο καιρό δεν ανέβαζα άρθρα και δεν είχα καινούριες ιδέες για άρθρα θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε καμιά ιδέα για το τι άρθρο να κάνω!

Αυτά για την ώρα! Ελπίζω να με βοηθήσετε!❣️❣️❣️❣️

1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γειά, χαίρομαι που ξαναγύρισες, ανυπομονώ να βγάλεις νέο άρθρο! Έχω κάποιες ιδέες που τις είχα δώσει και σε μια άλλη blogger βέβαια, αλλά ελπίζω να μην σε πειράζει!
    1.Τα πιο περίεργα ρεκόρ guiness
    2.Να βρεις κάποια life hacks και να τα δοκιμάσεις, να τα παρουσιάσεις και να μας πεις αν αξίζουν
    4.Ιδέες για δώρα
    5.Προτάσεις για βιβλία/ταινίες/σειρές
    6.Ιδέες για hairstyles ή ρούχα
    7.Τα αγαπημένα σου πράγματα από έναν μήνα (δηλαδή διάφορα αντικείμενα, προιόντα, βιβλία, ταινίες, ρούχα, φαγητά, αξεσουάρ, εφαρμογές, gadgets και ότι άλλο θες που ανακάλυψες αυτόν τον μήνα και θα μας πρότεινες να χρησιμοποιήσουμε)
    8. Γράψε για ένα άτομο που σε εμπνέει (π.χ κάποιον διάσημο)
    9.Tips για το σχολείο (όχι απαραίτητα μόνο για το διάβασμα αλλά και πιο γενικά )
    10. Ιδέες για πράγματα που μπορείς να κάνεις αυτό το καλοκαίρι (summer bucketlist)
    Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο!

1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΝΙΚΟΛΙΑ

Όχι δεν με πειράζει!!! Οι ιδέες σου είναι πολύ ωραίες!!! Με βοήθησες πολύ θα έλεγα!!!!❣️❣️❣️

2. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

💕💕💕 Χαίρομαι που γύρισες!!!Εγώ δεν έχω ιδέες τώρα αλλά άμα σκεφτώ θα στην γράψω στα σχόλια….

3. ΖΑΡΜΠΑΦΗ ΑΡΓΥΡΩ

Δεν πειράζει!! Πώς πέρασες στο ταξίδι;; Θα μπορούσε να κάνεις περίεργα ρεκόρ Guinness!! Ελπίζω να βοήθησα!! 😊😊

1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΝΙΚΟΛΙΑ

Τέλεια!!!!!!! Κάναμε πολλά ωραία πράγματα τα οποία δεν είχαμε ξανακάνει όπως για παράδειγμα να ανέβουμε σε άμαξα!!! Πολύ ωραία ιδέα!!! Φυσικά και με βοήθησες!!!