Χωρίς κατηγορία

Δύο παιχνιδάκια σχετικά με το σχολείο 🎲

Γεια σας παιδιά, αυτό το άρθρο θα είναι πιο χαλαρό... Συγκεκριμένα θα παίξετε δύο παιχνιδάκια που έφτιαξα σχετικά με το σχολείο μιας και σε τρεις ημέρες ανοίγουν τα σχολεία!!!

Βρες τις λέξεις:

Παιχνίδι μνήμης:

Ελπίζω να σας άρεσε το σημερινό άρθρο και να διασκεδάσατε παίζοντας αυτά τα παιχνίδια!!!

Συγνώμη για το ορθογραφικό λάθος στην λέξη "κιμωλία"

1. ΖΑΧΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Τέλεια τα παιχνίδια.
    Μόνο μία μικρή λεπτομέρεια. Η κιμωλία γράφεται με γιώτα κι ωμέγα. Συγγνώμη αν σε ενόχλησα με το σχόλιο μου!

1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΝΙΚΟΛΙΑ

Ευχαριστώ πολύ!!! Το σχόλιό σου δεν με ενόχλησε καθόλου καλά έκανες και μου το είπες και συγνώμη για αυτό το λάθος απλός επειδή το παιχνίδι το έφτιαξα από ένα τάμπλετ μου βγάζει τις λέξεις μόνο του και έτυχε και είχε εκεί αυτή τη λέξη αλλά λάθος και μου την έβγαλε μόνο του. Αλλά σε ευχαριστώ που μου το είπες!

1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΝΙΚΟΛΙΑ

Φυσικά και δεν με πείραξε, καλά έκανες και μου το είπες! ❤🧡💛💙💜

2. ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

Τέλεια παιχνίδια! Δεν πειράζει καθόλουυυυυυυυ για το ορθογραφικό! Όπως λέει και ο κος μου: Λάθη είμαστε ανθρώπους κάνουμε🤣