Roblox

Το Roblox είναι μια πλατφόρμα online παιχνιδιού και πλατφόρμας δημιουργίας παιχνιδιών που επιτρέπει στους χρήστες να σχεδιάζουν τα δικά τους παιχνίδια και να παίζουν μια μεγάλη ποικιλία διαφορετικών τύπων παιχνιδιών που δημιουργούνται από άλλους χρήστες. Η πλατφόρμα φιλοξενεί παιχνίδια κοινωνικής δικτύωσης που κατασκευάζονται από εικονικά μπλοκ τύπου Lego. Το Roblox επιτρέπει στους παίκτες να αγοράζουν, να πωλούν και να δημιουργούν εικονικά στοιχεία. Τα ρούχα μπορούν να αγοραστούν από οποιονδήποτε, αλλά μόνο οι παίκτες-μέλη του Roblox Premium μπορούν να τα πουλήσουν. Μόνο οι διαχειριστές και της Roblox μπορούν να πουλούν αξεσουάρ, μέρη του σώματος, εργαλεία και πακέτα υπό τον επίσημο λογαριασμό χρήστη Roblox . Επίσης, ορισμένοι χρήστες έχουν τη δυνατότητα να ανεβάζουν καπέλα στον κατάλογο. Εμένα πάντως με λένε afroditi_mintsi  .

3 thoughts on “Roblox

• 8 March 2021 at 17:38

ΔΕΝ ΑΦΟΡΆ ΤΟ ΣΧΟΛΕΊΟ Ή ΤΑ ΜΑΘΉΜΑΤΑ

• 30 March 2021 at 20:11
      Permalink

Γιατί είπα ότι αφορά το σχολείο και τα μαθήματα;; Είναι απλά το blog μου για όποιον ενδιαφέρεται για το gaming και άλλα που θα ανεβάζω.

• 30 March 2021 at 20:19
    Permalink

Είναι τέλειο το Roblox είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι