Kinder Δισκίο Ipad - Δωρεάν εικόνα στο Pixabay

Καλημέρα 25/4/2020

Η πρώτη τηλεδιάσκεψη του Α2 είναι γεγονός!!!!🧡💙💖💻

Σας ευχαριστώ για άλλη  μια φορά όλους σας!😍

Την επόμενη φορά πιστεύω ότι θα συνδεθούμε όλοι!

Προς το παρόν υπάρχουν σκέψεις να συναντιόμαστε με αυτόν τον τρόπο λίγες φορές την εβδομάδα για λίγη ώρα, κυρίως για την πιο άμεση επαφή που προσφέρει στα παιδιά....'Ε ίσως και για  λίγο μάθημα...!

Αν όλα πάνε καλά, ίσως αυξήσουμε τη διάρκεια και τη συχνότητα των συναντήσεών μας!

Θα εξαρτηθεί από τις οδηγίες του υπουργείου, από την ύπαρξη προγράμματος ή μη του σχολείου, τον χρόνο που μπορείτε να διαθέσετε και κυρίως από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις σας.

Το σημαντικό είναι ότι εμπεδώνουμε σιγά σιγά και αυτόν τον τρόπο επικοινωνίας, ώστε να προσφέρουμε στα παιδιά μας ό,τι μπορούμε καλύτερο, λαμβάνοντας πάντα υπόψιν τις παράξενες και δύσκολες περιστάσεις, στις οποίες ζούμε.

η δασκάλα σας

😃🧡💛💚💖💻