Jonathan Kalinto !!!

Ο Jonathan Galinto στην e-me !!!🙄

Παρακαλώ διαβάστε το παρακάτω μήνυμα γιατί είναι σημαντικό.

Όπως θα έχετε ήδη ακούσει υπάρχει ένας χάκερ ονόματι Jonathan Galindo και κυκλοφορούν φήμες ότι έχει λογαριασμό στην eme. Ο jonathan galindo είναι όντως ένας επικίνδυνος χάκερ, γι'αυτό όσοι έχουν social media ( όπως Facebook, instagram, Twitter etc ) να προσέχουν γιατί γενικότερα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι επικίνδυνα. ΌΜΩΣ, αυτός ο χάκερ δεν έχει λογαριασμό στην eme γι'αυτό δεν χρειάζεται να φοβάστε για το συγκεκριμένο περιστατικό. Η απλή και λογική εξήγηση είναι ότι για να μπεις στην eme, πρέπει ο διευθυντής του σχολείου που πηγαίνεις να σου στείλει κάποιους κωδικούς τους οποίους μόνο αυτός και οι γονείς σου έχουν. Που κάνεις δεν μπορεί να τους πάρει εκτός από τον διευθυντή και τους γονείς σου . Γι'αυτό στην eme υπάρχουν μονο μαθητές και καθηγητές και όχι χάκερς.

👉Παρακαλώ κοινοποιήσετε αυτό το μήνυμα σε κυψέλες και επαφές γιατί ο πολύς κόσμος έχει τρομοκρατήσει χωρίς λόγο.

ευχαριστώ πολύ ,

✨χρήστης της eme. ✨

🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘

Ένα σχόλιο για το “Jonathan Kalinto !!!