Updated on June 19, 2021
![](https://blogs.e-me.edu.gr/hive-2dim-n-erythr-e1/wp-content/uploads/sites/301672/2021/04/samarakis.jpg)
Για τις ανάγκες του έργου και λαμβάνοντας πάντα υπόψη την ηλικιακή ομάδα των μαθητών μας όπως και τα ενδιαφέροντα τους, επιλέξαμε να εφαρμόσουμε την μέθοδο gamification και δημιουργήσαμε ένα Escape Room παιχνίδι "Ποιος ήταν ο Αντώνης Σαμαράκης;" προκαλώντας τους μικρούς μας μαθητές να λύσουν τους 6 γρίφους και να γνωρίσουν τον Αντώνη Σαμαράκη!!
One Comment on “Γνωρίζοντας τον Αντώνη Σαμαράκη μέσα από ένα Escape Room!”
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.
Απίστευτη εμπειρία