Καλωσόρισμα

Γεια σας παιδιά!

Πώς τα περνάτε; Είμαι σίγουρη πως είναι δύσκολο να είστε κλεισμένοι μέσα στο σπίτι συνεχώς.

Αυτός ο ιστότοπος θα είναι από εδώ και πέρα (μέχρι να φτιαχτεί το e-me) η καινούρια μας τάξη! Επομένως: εδώ θα βρίσκετε κάθε μέρα όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τα μαθήματά, τις εργασίες/ ασκήσεις/ δραστηριότητες/ αποστολές που θα πρέπει να κάνετε και κάποιες ιδέες σχετικά με το πώς μπορείτε να αξιοποιήσετε τον χρόνο σας ευχάριστα και δημιουργικά. Επίσης, θα έχετε τη δυνατότητα να ανεβάσετε και εσείς αρχεία, να προτείνετε πράγματα, να σχολιάσετε και να κάνουμε συζήτηση. Σαν να είμαστε στο σχολείο, δηλαδή, αλλά από την άνεση του σπιτιού σας!

Είναι πολύ εύκολο στη χρήση και στην εφαρμογή. Για τυχόν απορίες, είμαι πάντοτε στη διάθεσή σας!

Καλή μας αρχή!

Η δασκάλα σας, Ανδριάνα Γκότα