Eco team about us🌍💧🌱🌲🌳🍃

Γεια σας !! Είμαστε η Όλγα και η Λυδία, ενεργά μέλη και συντονίστριες της eco team .Η Eco team 🍃🌿🌲🌳είναι μια ομάδα μαθητών της Δ΄ τάξης του σχολείου μας. Ιδρύθηκε στις 25 Φεβρουαρίου, από τις μαθήτριες τις Δ΄ τάξης Όλγα Πούλη και Λυδία Σαγάνη. Έχει ως κύριο στόχο την προστασία του περιβάλλοντος, της θαλάσσιας ζωής και γενικότερα του πλανήτη♻. Η eco team αποτελείτε από 24 παιδιά και είναι χωρισμένη σε 2 κατηγορίες , τα ενεργά 🟢μέλη και τους μικρούς βοηθούς. Τώρα θα απορείτε τι είναι αυτή η ομάδα μικρών βοηθών. Λοιπόν είναι μία ομάδα με παιδιά που είναι κάτω των 8 ετών. Παρακαλώ αφήστε ένα σχόλιο και κάντε όσες ερωτήσεις θέλετε είμαστε εδώ για να σας τις απαντήσουμε.

Eco team for a better future!

Join us!

Όλγα Πουλή

Λυδία Σαγάνη  🤗

5 σχόλια στο “Eco team about us🌍💧🌱🌲🌳🍃

1. Συγχαρητήρια για την ομάδα σας την eco team.
    Χαίρομαι πολύ που οι μαθητές μου έχουν αναλάβει τέτοιες ωραίες πρωτοβουλίες.
    Η αφίσα σας στολίζει την τάξη μας!
    Επίσης συγχαρητήρια για τη συμμετοχή σας στην ενημέρωση του Δήμου που μας μίλησαν στο σχολείο για την ανακύκλωση και την προστασία του περιβάλλοντος.