Αρχική ανάρτηση στο ιστολόγιο (blog)

Γεια σας παιδιά 🙂   Καλώς ήρθατε στο ιστολόγιο (blog) του μαθήματος μας. Εδώ μπορείτε να προσθέσετε άρθρα, σχόλια, ερωτήσεις κλπ στο πλαίσιο του μαθήματος. Πρόκειται δηλαδή για ένα βήμα ηλεκτρονικού διαλόγου σε θέματα που αφορούν ευρύτερα το μάθημα και όχι μόνον. Ότι γράψετε θα μπορεί να σχολιαστεί ή/και να απαντηθεί από οποιοδήποτε μέλος της κυψέλης. Προσωπικά ενθαρρύνω να εκφράζετε τα σχόλια σας και να δίνετε απαντήσεις σε ερωτήσεις των συμμαθητών σας σεβόμενοι ο ένας τον άλλον. Αν χρειαστεί βέβαια θα συμμετέχω κι εγώ σε κάποια ηλεκτρονική συνομιλία για να δοθεί πληρέστερη ή ακριβέστερη απάντηση. Αν θέλετε να μιλήσετε μόνο σε εμένα (χωρίς να το δουν τα υπόλοιπα μέλη της κυψέλης) τότε θα ρωτήσετε / απαντήσετε στην συγκεκριμένη εργασία που θα σας αναθέσω (στο e-me assignment). Ενώ αν πρόκειται για σχόλιο επί μιας ανάρτησης που υπάρχει στον τοίχο της κυψέλης, αυτό θα το γράψετε ως σχόλιο στην συγκεκριμένη ανάρτηση στον τοίχο και όχι στο ιστολόγιο.