Posted on April 20, 2020
Τα δυο αξιολάτρευτα γατάκια μου!
![](https://blogs.e-me.edu.gr/hive-bestnews/wp-content/uploads/sites/125882/2020/04/20200322_153145-scaled-e1587386758609-300x169.jpg)
αριστερά είναι ο Τίγρης και δεξιά είναι ο Αζούρ.
Το πρώτο γατάκι είναι ο Τίγρης. Είναι λίγο πιο μεγάλος από τον αδελφό του.Το δεύτερο γατάκι είναι ο Αζούρ, είναι φαγάνας πολύ φαγάνας όμως. Επίσης είναι πολύ χαδιάρης. Ο Τίγρης είναι σκούρο κεραμιδί. Ο Αζούρ όμως είναι πιο ανοιχτός. Τους έχουμε φτιάξει ένα πολύ ώραιο σπιτάκι από χαρτόνι.
One Comment on “Τα δυο αξιολάτρευτα γατάκια μου!”
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!