Ήρθε το καλοκαιράκι, ανοίγουν πια τα θερινά τα σινεμά, νυχτερινές προβολές σε ταράτσες κι αυλές... Ώρα να κλείνουμε για φέτος - γεμάτη χρονιά για τον Όμιλο Κινηματογράφου! Και πάλι από Σεπτέμβρη στις "μεγάλες" οθόνες σας...
![](https://blogs.e-me.edu.gr/hive-cinema21-22/wp-content/uploads/sites/320458/2021/11/omilos-kinhmatografou_21-222.jpg)
Ήρθε το καλοκαιράκι, ανοίγουν πια τα θερινά τα σινεμά, νυχτερινές προβολές σε ταράτσες κι αυλές... Ώρα να κλείνουμε για φέτος - γεμάτη χρονιά για τον Όμιλο Κινηματογράφου! Και πάλι από Σεπτέμβρη στις "μεγάλες" οθόνες σας...