Γενέθλια … από μακριά

Η Δεσποινούλα μας είχε γενέθλια , αλλά αυτός ο άτακτος κορονοϊός δεν μας άφησε να τα γιορτάσουμε μαζί.

Δεν πειράζει Δεσποινούλα , εμείς θα σου ευχηθούμε από εδώ κι όταν επιστρέψουμε στο σχολείο....μας κερνάς και το γλυκό 🎂🎂🍰Να είσαι πάντα γερή και να χαμογελάς. Ολα σου τα όνειρα να βγαίνουν αληθινά. Σ'αγαπάμε πολύ ❣️- η δασκάλα σου🌸🎈

Χρόνια πολλά, χαρούμενα,ανέμελα , δημιουργικά με υγεία και προκοπή. Καλή πρόοδο στο σχολείο ! Με αγάπη ο συμμαθητής και φίλος σου Άκης Δημάκης!!

Δέσποινααααα....χρόνια σου πολλάαααα!!!  Σου εύχομαι να είσαι καλά !!! Κάνε υπομονή όπως όλοι μας και ελπίζω σύντομα να βρεθούμε !!! Και μην ξεχνάς ......ΜΈΝΟΥΜΕ  ΣΠΊΤΙ....όσο δύσκολο κι αν είναι !!     Φιλιά Γεράσιμος.

Χρόνια πολλά Δέσποινα !!!! Να είσαι πάντα γερή και δυνατή και σύντομα να ξανασυναντηθούμε στο σχολείο μας 😂😂😂 η φίλη σου Βασιλική