Έχετε καμία ιδέα? 🤔💡

Γειά σας👋! Έχετε ιδέες 🤔? Αυτό το ερώτημα ❓το κάνω για δύο λόγους.

1. Για τον πιο προφανές λόγο. Δεν❌ έχω ιδέες😟!
  2. Και γιατί θέλω να σας αρέσουν👍 τα άρθρα στο blog μου💜 και να θέλετε να το παρακολουθειτε👀😉

Λοιπόν γράψτε ⌨️μου στα σχόλια 💬ιδέες για άρθρα 👌😁

1. Αύριο θα στείλω μία ιδέα σόρρυ😥😥καληνύχτα

1. Οκ.

2. Καλημέρα!

Μία ιδέα για πιτζάμα πάρτι είναι:

Μπορείς να ενώσεις 2 καναπέδες και να βάλεις σεντόνια κουκλάκια και παιχνίδια για να παίξεις με κάποιον άλλο. Δεν είχα καλύτερη ιδέα!

1. Καλημέρα! Δεν ρώτησα ιδέες για πιτζαμα πάρτι…. Αλλά για άρθρο.

3. Ααααα. Ερωτηματολόγιο έκανα. Κάνε κι εσύ. Σόρρυ μπεδεύτηκα!

1. Δεν πειράζει! Πολύ καλή ιδέα!

4. 😃 Μπορείς να κάνεις ένα άρθρο με ιδέες για το πώς να τακτοποιεί κανείς τα σχολικά του είδη. Επίσης μπορείς να κάνεις ένα άρθρο με σχολικά είδη (αυτά που είναι στη μόδα). Σου προτείνω αυτές τις ιδέες, γιατί πλησιάζει το άνοιγμα των σχολείων.

1. Φανταστικές ιδέες! Ευχαριστώ πάρα πολύ!

1. Ευχαριστώ! Παρακαλώ!

5. Εγώ μπορώ α σου πω μία ιδέα. Αλλά και πάλι ότι άρθρο και να κάνεις εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το blog σου!!!!! Η ιδέα μου είναι να κάνεις άρθρο με ιδέες για χειροποίητα δωράκια για τους φίλους μας. Ελπίζω να σου άρεσε η ιδέα μου!

1. Μου άρεσε πααααααααρα πολύ η ιδέα σου! Σ’ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!!