School starts🙃

Γειά σας👋❤️! Τι κάνετε🤔? Όπως όλοι ξέρουμε σε λίγο καιρό ανοίγουν τα σχολεία🏫. Για αυτό σήμερα θα κάνω ένα άρθρο👍 για το πως να τακτοποιήσετε τα σχολικά σας✏️ είδη. Αυτήν την ιδέα την είχε η Κατερίνα Σιδηροπούλου💜 και την ευχαριστώ πολύ για αυτό! Μου άρεσε ❤️ πάρα πολύ αυτή η ιδέα💡!

Παρακάτω έχω μερικά βιντεακια🎥 με διάφορες κατασκευές✂️ για μολυβοθηκες✏️

Το πρώτο1️⃣ είναι πολύ πιο εύκολο απ' το δεύτερο2️⃣. Απλά ανέβασα και ένα πιο δύσκολο💪 και πιο όμορφο ☺️ για όσους θέλουν να προσπαθήσουν👍. Γράψτε μου στα σχόλια αν φτιάξατε κάποιο απ' τα δύο.

Επισκεφτείτε και αυτό το site με τις καταπληκτικές ιδέες💡❤️!  Γράψτε μου στα σχόλια αν φτιάξατε κάποια από τις κατασκευές του site.

Αυτό ήταν το άρθρο! Ελπίζω να σας άρεσε!

Κατερίνα, συγνώμη😟 που δεν έκανα και την δεύτερη2️⃣ ιδέα σου💡.

1. Wow!!! Υπέροχο άρθροοοο!!! Τέλειες κατασκευές!!!!!! Εγώ θα τις προσπαθήσω και τις δύο!!! Θα μπω επίσης και στο site για να φτιάξω τις κατασκευές που έχει!!!!

1. Ευχαριστώωωωωω! Τέλεια! Ελπίζω να τα καταφέρεις!

2. Πάρα πολύ ωραιο!

3. πολυ ωραιο αρθρο

4. Εγώ είμαι καλά!!Φοβερό άρθρο!! Εγώ θα φτιάξω!!

5. 😃 Πολύ ωραίο άρθρο! Εγώ δε μπορώ να κάνω κάτι από όλα αυτά, γιατί δεν έχω κανένα εργαλείο ζωγραφικής και κατασκευής. Δεν πειράζει.

6. Σας ευχαριστώ!

1. Παρακαλώ!