Διακοπες-Ενημερωση 🌺

Γειααα σας!!Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά το καλοκαίρι σας!Εγώ σήμερα έφυγα για διακοπές και είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Αυτό βέβαια σημαίνει ότι δεν θα μπορώ να ανεβάσω άρθρα για τις επόμενες δύο εβδομάδες μιας και είναι αρκετά δύσκολο να γράφω άρθρα από το κινητό...Πάντως, ίσως να ανεβάζω κάποια πιο χαλαρά άρθρα με φωτογραφίες, αναμνήσεις, πως περνάω κλπ γιατί θέλω αυτές τις μέρες να χρησιμοποιήσω το blog σαν ένα ανοιχτό ημερολόγιο για το καλοκαίρι μου οπότε να μπαίνετε  πού και πού αν θέλετε για να διαβάζετε αυτά τα μικρά και σύντομα άρθρα! Επίσης θα προσπαθήσω να σχολιάζω και στα δικά σας blog!

(Να και ένα χαρούμενο καλοκαιρινό wallpaper που έφτιαξα για το λάπτοπ μου πριν λίγες μέρες)

Αυταα! Καλά να περνάτε!!

1. Οκ τέλεια!

2. Γειαα! Πως περνάς ;; Πότε θα ανεβάσεις νέο άρθρο ;;; Συγγνώμη που ρωτάω έτσι 😭😢😕…

1. Γειά, καλά περνάω, ευχαριστώ που ρωτάς 💗! Εμ δουλεύω πάνω σε ένα άρθρο αυτήν την στιγμή αλλά για κάποιον λόγο δεν έχω πολλή όρεξη, δεν ξέρω γιατί 😭 θα προσπαθήσω πάντως!

1. ❤️ οκ! Ευχαριστω!!!

3. οκ

4. Καλά να περάσεις ! Καλές διακοπές !

1. Ευχαριστώ!Καλώς ήρθες στο blog, ευχαριστώ που μπήκες και σχολίασες!

5. Γειαα! Καλά να περάσεις!

1. Ευχαριστώ που μπήκες και σχολίασες, καλώς ήρθες στο blog!

6. Επίσης, τέλειο το Wallpaper! 🤩

1. Χαίρομαι που σου άρεσε!

7. Εντάξει. Καλά να περάσεις!!! 🧡

1. Ευχαριστωω🧡

8. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!

1. Ευχαριστώ🧡

9. Τέλεια!! Καλές διακοπές!! Τέλειο το wallpaper !🧡

1. Ευχαριστώ πολύ🧡

10. Καλές διακοπές!!!! Ανυπομονώ για τα mini άρθρα!! Μην ανησυχείς, και να μην σχολιάσεις μια φορά στο blog μου δεν πειράζει!! Επίσης τέλειο το wallpaper!! Μπορεί να φτιάξω κι εγώ ένα για το δικό μου μιας που μας είπες την ιδέα!!

1. Ευχαριστώ χαίρομαι που σου αρεσε και που σου έδωσα ιδέα 🧡

11. Εντάξει! Καλά να περάσεις στις διακοπές! Πολύ ωραίο το wallpaper!

1. Ευχαριστώ, χαίρομαι που σου αρεσε 🧡