Άλλαξα τα χρώματα. Δεν μου ανήκει η εικόνα.

Γεια σας! Με αφορμή το άνοιγμα των σχολείων έχω φτιάξει (εδώ κι πολύ καιρό) ένα test προσωπικότητας. Θα ήθελα να πω ότι οι ερωτήσεις κι οι απαντήσεις ΔΕΝ είναι δικές μου της έχει ανεβάσει η Ελένη Κ. στο blog της. Δείτε το άρθρο της εδώ.

Κάντε το test κι μάθετε πόσο αγαπάτε το σχολείο! ❤🏫

Αυτά από εμένα! Η 2 προηγούμενες χρονιές ήταν πολύ δύσκολες ·για κάποιους περ/τερο για κάποιους λιγότερο, αλλά ελπίζω η φετινή χρονιά να πάει καλά!!!

Εύχομαι σε όλους ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Edit= Τα σχολεία ανοίγουν στις 13 Σεπτέμβρη!

5 thoughts on “Ανοίγουν τα σχολεία (σύντομα)”
  1. Εμένα αν και μου αρέσει το σχολείο δεν τρελαίνομαι. Βγήκα you hate school 🤣😂

2. Φοβερό άρθρο!!Εμένα μου έβγαλε:
    Σου αρέσει αρκετά το σχολείο. Προτιμάς τις βόλτες κι τους φίλους σου αλλά σου αρέσει να κάνεις και μερικές εργασίες.Είσαι ενεργητικό άτομο.😀😄

3. Τέλειο άρθρο!
    1. Ιστορία!!!
    2. Να μην πάρω κακούς βαθμούς στο σχολείο.
    3. Στενοχωριέσαι αλλά το ξεπερνάς…
    4. Χαίρεσε που δε θα έχεις μάθημα!
    5. Σχολείο.
    Μου έβγαλε το παρακάτω:
    Σου αρέσει αρκετά το σχολείο.
    YOU LIKE SCHOOL

4. Εμένα μου αρέσει αρκετά το σχολείο. Είμαι ο ενδιάμεσος τύπος. Τέλειο άρθρο!