#😔i’m SORRY😵

ΥΠΕΡΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

(διαβάστε ΟΠΩΣ & ΔΗΠΟΤΕ, είναι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ... ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Γειά σας και πάλι αγαπημένοι μου! 🥰Θέλω να σας πω κάποια ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ πράγματα για να μην σας έρθουν ξαφνικά! 💝Πατήστε το πληκτρολόγιο σας και προωθήστε το προς τα κάτω! 😜😘✨😝😛🤪

Θα ξεκινήσω για πρώτη λέξη που αρχίζει η παράγραφος μου μια γνωστή & καλή λέξη που η οποία είναι: ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πραγματικά... Ότι και να πω είναι λίγο... Τέλος πάντων... Ας γυρίσουμε πάλι στο θέμα μας!

Πριν λίγες ημέρες έκατσα και έβγαλα ένα πρόγραμμα που λέει: Αφού λοιπόν τα σχόλια ξεκινάν 12/9/22 και εγώ ένα με πάρα πάρα μα πάρα πολύ λίγα λόγια ΤΕΡΑΣΤΙΟ πρόγραμμα αποφάσισα ότι από εδώ και πέρα θα μπαίνω στην e-me ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ! 🤫Για εμένα είναι δύσκολο γιατί όσο ήμουν στο λάπτοπ ήμουν μόνο στην e-me! 🤭Το πρόγραμμα μου είναι να Θα ξυπνάω έξι ώρα το πρωί γιατί πρέπει να κάνω γυμναστική, στο σχολείο δεν το συζητάμε ότι μου βγαίνει όλη μου η πίστη, μετά που γυρνάω σπίτι κατευθείαν διαβάζω, μετά τρώω το κρύο μην πω φαγητό μου, μετά κοιμάμαι για 1-2 ώρες, μετά βλέπω λίγη τηλεόραση με την γιαγιά μου, μετά συμμαζεύω το δωμάτιο μου, μετά θα πάρω για λίγο το λάπτοπ μου θα παίξω λίγο ρόμπλοξ/θα χαζέψω στο Ίνσταγκραμ/θα ακούσω λίγα τραγούδια, μετά απλά θα φάω βραδινό, μετά θα δω λίγο ακόμα τηλεόραση και μετά θα πάω να κοιμηθώ... Αυτό λοιπόν είναι το πρόγραμμα της μιας ημέρας μου! 🤤Όπως είπα και πριν θα μπαίνω μέρα παρά μέρα! Σκέφτηκα ότι είναι καλύτερα να τα χώσω όλα σε μια ημέρα και την άλλη να την έχω ελεύθερη και να μπαίνω στις κυψέλες μου! Μετά τα Σαββατοκύριακα & την Παρασκευή θα πηγαίνω βόλεϋ! 😉Καμία φορά είναι δύσκολα τα πράγματα στην ζωή αλλά γίνονται για καλό! 💜Φέτος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θέλω να επικεντρωθώ στο σχολείο (και στο να τσακώνομαι με κάποιους συμμαθητές μου😂)!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ 🧡 🤟

Υ.Γ.= Ξεκινάει όταν αρχίζουν τα σχόλια απλά να ξέρετε θα μπαίνω μέρα παρά μέρα και δεν θα ανεβάζω καθόλου στο Blog πολύ λίγο σε κάποιες κυψέλες μου (σπάνια περισσότερο για να μιλάω με φίλες μου θα μπαίνω)... Συγνώμη😥😣

3 Comments on “#😔i’m SORRY😵