Διευθυντής Προσωπικού

Επώνυμο ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ
Όνομα: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ημ. Γέννησης: 31/10/1981
Οικογενειακή κατάσταση Έγγαμος με δύο παιδιά
Διεύθυνση εργασίας: ΠΡΩΗΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ 56727 ΝΕΑΠΟΛΗ
Τηλέφωνο: 2310236469
e-mail: kostasmu@mychoco.com

2004: Πτυχιούχος  Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων  του  «Πανεπιστημίου Μακεδονίας» (ΠΑΜΑΚ)

Βαθμός:  Οκτώ και Δώδεκα  (8,12).

1999: Απολυτήριο 4ο Γενικού Λυκείου Νεάπολης (Κατεύθυνσης: Οικονομικών Επιστημών). Βαθμός:  Δεκαοκτώ και Εννέα (18 & 9/10).

Πτυχιακή εργασία στα πλαίσια των σπουδών μου στο Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Θέμα: «Καταγραφή, Μοντελοποίηση και Μελέτη αναδιοργάνωσης διαδικασιών μίας ελληνικής επιχείρησης »

Περιεχόμενα εργασίας

• Διαδικασίες
  • Μοντελοποίηση διαδικασιών
  • Μεθοδολογία Μοντελοποίησης
  • Αρχιτεκτονική Μοντελοποίησης
  • Κοστολόγηση Βάση Διαδικασιών

- Γνώση και χειρισμός: Windows 11, 7, 2000, 95, Vista, XP (Word, Excel, PowerPoint) και Internet.

-  Γνώση προγραμμάτων και γλωσσών προγραμματισμού: Matlab, Turbo Pascal, Pyhton,

Γερμανικά: Άπταιστα (Πτυχίο: ZERTIFIKAT C2)

Αγγλικά: Άπταιστα (Πτυχίο:Proficiency C2 Cambridge )

Γαλλικά: Καλά (ανάγνωση, γραφή)

Από 20/1/2008 έως 20/5/2008  Σεμινάριο κατάρτισης στο Πιστοποιημένο Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΚΕΚ) στον τομέα  της Διοίκησης Επιχειρήσεων, διάρκειας  240 ωρών, Θεσσαλονίκη.

Ιανουάριος– Δεκέμβριος 2014: Πρακτική Άσκηση στο Τμήμα Διαχείρισης προσωπικού (βοηθός Διευθυντή προσωπικού)  της εταιρείας  Milco (Αθήνα, διεύθυνση: Ιεράς οδού 27, Χαλάνδρι).

- Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές

- Μουσική

- Αθλητισμός (μπάσκετ και πινκ-πονκ)

- Ταξίδι

-Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

Μέσα από την έως τώρα ακαδημαϊκή κατάρτιση και επαγγελματική εμπειρία μου έχω αποκτήσει σημαντικές υπολογιστικές ικανότητες που αφορούν τον προγραμματισμό σε διάφορες γλώσσες προγραμματισμού. Επιπλέον έχω αποκτήσει γνώσεις που αφορούν την οργάνωση και την διοίκηση των επιχειρήσεων. Επίσης έχω καλλιεργήσει την ικανότητα της  επικοινωνίας με συνεργάτες με θετική και  δημιουργική  διάθεση.

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ

• Κος Κυριακίδης Αθανάσιος, Προϊστάμενος Τμήματος Προσωπικού της Εταιρείας Milco, τηλ. εργασίας: 210998765643
  • Κα Παναγιωτίδου Αλεξάνδρα,  Καθηγήτρια Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑΜΑΚ), επιβλέπουσα της πτυχιακής μου εργασίας, τηλ. επικοινωνίας: 2310997664