(No title)

Αγαπητά μας παιδιά και γονείς,

με την ελπίδα να είμαστε όλοι καλά και να περάσουμε αυτή τη δύσκολη περίοδο όσο το δυνατόν καλύτερα, σας παροτρύνουμε να ακολουθείτε πιστά τις οδηγίες που ακούτε συνεχώς από τα ΜΜΕ, και κυρίως ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ. Αρχίζουμε μια προσπάθεια επικοινωνίας μαζί σας για να ξέρετε ότι πρώτα απ' όλα σας σκεφτόμαστε συνέχεια και σας ζητάμε να κάνετε υπομονή και δεύτερον, για να σας βοηθήσουμε ώστε οι συνθήκες που προέκυψαν από την πανδημία, να μην αποτελέσουν για όλους μας ''χαμένο χρόνο''. Χωρίς καμία διάθεση να σας κουράσουμε, θέλουμε απλά να σας κατευθύνουμε όσο μπορούμε σε μια συνέχεια της εκπαίδευσης που προσφέρει το σχολείο. Καθημερινά βάλτε ένα πρόγραμμα και εκτός από τα άλλα πράγματα που σας ενδιαφέρουν,αφιερώστε και λίγο χρόνο στα σχολικά μαθήματα. Εύχομαι υγεία και καλή αντάμωση σε όλους!