Day: January 16, 2023

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΙΝΟ ΒΑΛΤΟ

Στο πλαίσιο στήριξης των ολιγοθέσιων και απομακρυσμένων από τα μεγάλα αστικά κέντρα σχολείων, η διεπιστημονική ομάδα του Κέντρου Διεπιστημονικής Αξιολόγησης, Συμβουλευτικής και Υποστήριξης (ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.) Αιτωλοακαρνανίας πραγματοποίησε επίσκεψη την Δευτέρα 19/12/2022 στις ακόλουθες σχολικές μονάδες της επαρχίας του ορεινού …

Τα εξεταστικά κέντρα στα οποία θα εξετασθούν οι υποψήφιοι στις 04/03/2023 καθώς και το πρόγραμμα των εξετάσεων του πανελλήνιου γραπτού διαγωνισμού (προκ. 2Γ/2022 ΑΣΕΠ), ανακοίνωσε η Κ.Ε.Ε.

Τα εξεταστικά κέντρα στα οποία θα εξεταστούν, οι υποψήφιοι μπορούν να αναζητήσουν στην ιστοσελίδα του ΑΣΕΠ (www.asep.gr) εισάγοντας ένα από τα ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, ή ταυτότητα. Το ΑΣΕΠ επισημαίνει ότι αιτήματα υποψηφίων για αλλαγές εξεταστικών κέντρων δεν γίνονται δεκτά.

Για την Παγκόσμια Ημέρα Ελληνικής Γλώσσας 2023