Διευκρινήσεις σχετικά με τη λήξη υπηρέτησης σε Σ.Δ.Ε.Υ. Αιτωλοακαρνανίας αναπληρωτών σχολικού έτους 2023-2024

24-06-2024

Διευκρινήσεις σχετικά με τη λήξη υπηρέτησης

σε Σ.Δ.Ε.Υ. Αιτωλ/νίας αναπληρωτών σχολικού έτους 2023-2024

Οι υπηρετούντες αναπληρωτές με Κέντρο Στήριξης

σχολική μονάδα Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

παραμένουν και συμπληρώνουν Απουσιολόγια στα σχολεία τους μέχρι τις 21 Ιουνίου. Από 22 Ιουνίου μέχρι τη λήξη της σύμβασης (τελευταία ημέρα συμπλήρωσης απουσιολογίου 28/6/2024) θα βρίσκονται στο οικείο ΚΕΔΑΣΥ και συμπληρώνουν εκεί τα Απουσιολόγια με ωράριο λειτουργίας 5 ώρες.

Οι υπηρετούντες αναπληρωτές με Κέντρο Στήριξης

σχολική μονάδα Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ,

παραμένουν κι συμπληρώνουν Απουσιολόγια στα σχολεία τους μέχρι τη λήξη της σύμβασης (τελευταία ημέρα συμπλήρωσης απουσιολογίου 28/6/2024) . Για τη συνάντηση εργασίας στο οικείο ΚΕΔΑΣΥ στις 19-06-2024, αυτή θα αναφέρεται στο απουσιολόγιό τους στις ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ «ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΔΑΣΥ Αιτωλ/νίας).

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία

Χαμπεσής Κων/νος

Τμήμα Διοικητικού/ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Αιτωλοακαρνανίας