Καλή σχολική χρονιά, μελισσάκια!!

Καλήμέρα, κόσμε! Μια καινούρια σχολική χρονιά ξεκινά και στη Μητρόπολη.

Φθινόπωρο και τα σχολεία ανοίγουν πόρτες και παράθυρα για να μπούνε τα ...μελισσάκια του!

Η ψηφιακή μας τάξη, που θα τη λέμε και ΚΥΨΕΛΗ, θα σας περιμένει κάθε μέρα, κάθε ώρα.

Ο χώρος εδώ που βρισκόμαστε [blog / ιστολόγιο της κυψέλης: "ΤΟ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ"] είναι δημόσιος και θα αναρτούμε ό,τι θέλουμε να βλέπει ΌΛΟΣ ο κόσμος σε ΌΛΟ τον κόσμο!

Για δικές μας συζητήσεις/ οδηγίες, που θα βλέπουν μόνο τα μέλη της ΚΥΨΈΛΗΣ (τρίτη δημοτικού) θα μπαίνετε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ στον ΤΟΙΧΟ της ΚΥΨΕΛΗΣ [πατήστε ΕΔΩ]

Για ακόμα πιο προσωπικές συζητήσεις και μηνύματα μαζί μου, έχουμε τα ΜΗΝΥΜΑΤΑ/ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ που θα βρίσκετε κάθε φορά στο φακελάκι (πάνω δεξιά).

Υπέροχη δεν είναι η Κυψέλη μας; Σιγά σιγά που θα τη συνηθίσετε θα γίνει ακόμα πιο ελκυστική.

Καλή μας αρχή! Με υγεία και δύναμη!