ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΩΝ

• Παρακαλούνται οι μαθητές και οι  μαθήτριες και των τριών τάξεων του Γυμνασίου να ενημερωθούν για τη διαδικτυακή πρόσβασή τους στις αντίστοιχες κυψέλες (=τμήματα) που ανήκουν, εφόσον εκεί θα βρίσκουν το αναρτηθέν υλικό της κάθε ενότητας. Παρακάτω υπάρχει το τμήμα και ο σύνδεσμος που αντιστοιχεί σε αυτό.

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΚΥΨΕΛΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΩΝ

Εδώ θα βρείτε το διδακτικό υλικό του μαθήματος των θρησκευτικών. Κάντε copy-paste  την αντίστοιχη ιστοσελίδα του τμήματός σας στον browser που χρησιμοποιείτε και είστε έτοιμοι.

Α1  shorturl.at/BDGW1

Α2  shorturl.at/fQ247

Α3  shorturl.at/qzDX1

Β1  shorturl.at/hlzP1

Β2  shorturl.at/fsyNR

Β3  shorturl.at/hirF0

Β4  shorturl.at/cAOR1

Γ1  shorturl.at/fqW16

Γ2  shorturl.at/koAG4

Γ3  shorturl.at/mnxDW

6 thoughts on “ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΩΝ”

1. Κε Διαμαντόπουλε δυστυχώς όταν κάνω την διαδικασία που περιγράφετε μου βγάζει το μήνυμα “Σφάλμα 404 η σελίδα δεν βρέθηκε” για το Α1.

1. προσπάθησε ξανά, διότι μάλλον ήθελε πρώτα την έγκριση εισόδου από τον διαχειριστή (εμένα). Εάν δεν έχει αποτέλεσμα θα σας πω στο σχολείο τι θα κάνουμε.

2. Καλημέρα,

Δυστυχώς μου βγάζει το εξής μηνυμα: Σφάλμα 404 – Η σελίδα δεν βρέθηκε