Αυτή τη χρονιά🎇

Αυτή τη χρονιά, όλοι μας περάσαμε πολλά. Αλλά έρχεται η καινούρια χρονιά. Προσπάθησα να βάλω και μια συνταγή βασιλόπιτας, με μορφή βίντεο, συνταγής αλλά δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί η ορατότητα. Αυτή την Χρονιά το καλοκαίρι που πήρα σκύλο, έτσι αυτή η χρονιά έγινε ακόμα καλύτερη. Μετά από λίγο καιρό, άνοιξαν τα σχολεία. Ενώ περίμενα πως αυτή τη χρονιά θα κάναμε μάθημα μέσω webex, όμως πήγαμε στο σχολείο, ( αν και με μάσκες ) μου άρεσε που πήγαινα κανονικά σχολείο. Στο σχολείο, συμμετείχαμε σε πολλές δραστηριότητες. Αλλά, μετά ξαναμπήκαμε σε καραντίνα. Έτσι έφτασαν οι γιορτές. Δηλαδή το τώρα. Όμως ακόμα μπορούμε να πολεμήσουμε τον Κορωνοϊό.

Αυτό είναι το τελευταίο μου άρθρο για αυτή τη χρονιά. Καλή χρονιά  με υγεία και χαρά!

Lockdown: Ποια καταστήματα δεν θα ανοίξουν τα Χριστούγεννα - Newsbomb - Ειδησεις - News

3 comments on “Αυτή τη χρονιά🎇