Απομακρυσμένη Υποστήριξη

#Μένουμε Σπίτι # Μένουμε Ψύχραιμοι

Η νέα αυτή κατάσταση που δημιουργήθηκε σε παγκόσμιο επίπεδο μας φέρνει όλους αντιμέτωπους με μια καινούργια πραγματικότητα με βαθιές ανατροπές στην καθημερινότητά μας, οι οποίες μας προκαλούν μία πληθώρα συναισθημάτων και συναισθηματικών αντιδράσεων.

Στην περίπτωση που επιθυμείτε εξ' αποστάσεως Συμβουλευτική Υποστήριξη, το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι να συμπληρώσετε την φόρμα αιτήματος που θα βρείτε εδώ  και εγώ θα επικοινωνήσω μαζί σας.

Η υποστήριξη μπορεί να γίνει είτε μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή με τηλεδιάσκεψη.

Να σημειωθεί ότι η υποστήριξη αφορά αποκλειστικά τους γονείς και τους μαθητές που φοιτούν σε κάποιο από τα ολοήμερα δημοτικά σχολεία Ηρακλείου Κρήτης τα οποία είναι υπό την ευθύνη μου, δηλάδή το 9ο, 15ο, 32ο, 36ο και 41ο.