Shakespeare – Οι αφίσες- προσκλήσεις της Ε τάξης!

Εδώ μπορείτε να αναρτήσετε τις αφίσες σας, να δείτε τις αφίσες των συμμαθητών σας και να τις σχολιάσετε. Τα σχόλιά σας τα προσθέτετε πάνω ακριβώς από τον τίτλο του άρθρου -θέματος που σχολιάζετε και βέβαια χρειάζεται να αναφέρετε ονομαστικά ποιανού το έργο σχολιάζετε κάθε φορά. Μέχρι τις 14/4 που είναι η προθεσμία για την παράδοση της εργασίας μπορείτε να καταθέτετε την ψήφο σας για το ποια θεωρείτε την καλύτερη αφίσα-πρόσκληση...Μία ακόμη καινούρια εμπειρία ξεκινά!

Ακολουθεί μία εξαιρετική δημιουργία από την Δήμητρα Καλτσερά του Ε1. Πατήστε στο σύνδεσμο, δείτε και σχολιάστε τη!

R & J_Poster-invitation by Dimitra Kaltsera, E1

Άλλη μία καταπληκτική αφίσα-πρόσκληση του Ηλία Κολχούρη του Ε1. Αφήστε το σχόλιό σας πάνω από τον τίτλο αυτού του άρθρου!

Και εδώ βρίσκεται η αφίσα-πρόσκληση της Παναγιώτας Μουρουζίδου από το Ε1. Αφήστε και εδώ ένα σχόλιο. Μην ξεχνάτε να σχολιάζετε και να αναφέρετε το όνομα του δημιουργού της αφίσας που σας άρεσε!

Ακόμα μία πρωτότυπη αφίσα-πρόσκληση του Ηλία Ηλίαδη από το Ε1. Πατήστε πάνω στο σύνδεσμο για να ανοίξει η αφίσα. Don't forget to leave a comment...

The Tempest-Poster-invitation by Ilias Iliadis E1

Και εδώ θα βρείτε την διαφορετική αφίσα-βίντεο-πρόσκληση της Βίβιαν Σόφρα από το Ε2. Πώς σας φαίνεται η διαφήμιση για τον Hamlet;;;

Ακόμη μία υπέροχη αφίσα-πρόσκληση της Αλίκης Μούτλια από το Ε2. Σχόλιο ;;;;;

Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε άλλη μία υπέροχη αφίσα με θέμα έργο του Shakespeare από τον Αδάμ Κατσίμα από το Ε2. Don't forget to leave a comment!

Poster invitation by Adam Katsimas_E2

Ακολουθεί μία ακόμη πολύ ωραία αφίσα της Σοφίας Αθανασάκογλου από το Ε1. Αφήστε ένα σχόλιο!

5 Comments on “Shakespeare – Οι αφίσες- προσκλήσεις της Ε τάξης!

1. Μπράβο Δήμητρα Καλτσερά, Ηλία και Παναγιώτα! Τέλειες οι αφίσες σας!

• Σε ευχαριστώ πολύ Ηλία Ηλιάδη! Μπράβο και σε σένα!!!Τέλεια και η δική σου αφίσα!!

2. ΜΡΑΒΟ ΑΛΙΚΗ!! Η ΑΦΙΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΟΤΥΠΗ!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΡΑΒΟ!!🤩.

3. Μπράβο σε όλους!! Οι αφίσες όλων μας είναι καταπληκτικες!!!!! 😍