Η νέα σχολική χρονιά

Είναι 8 Σεπτεμβρίου, και σύντομα ξεκινάει η νέα σχολική χρονιά.

Θα σου πω κάποια πράγματα που κάνω αυτές τις ημέρες.

1. Ο χώρος που θα γράφεις πρέπει να είναι τακτοποιημένος για το ξεκίνημα της νέας χρονιάς. Καθάρισε επίσης τα ράφια σου.

2. Κάνε ένα ξεκαθάρισμα σε όλα σου τα βιβλία. Ίσως να σε στενοχώρει το ότι θα πεταχτούν, αλλά,  πρέπει να έχεις ελεύθερο χώροType of book binding, DO 73% WYŁ ogromny interes - www.thecleantangerine.com

3. Κάνε μια γενική επανάληψη σε όσα έμαθες φέτος που νομίζεις ότι έχεις ξεχάσει. Μόνο μια ματιά και θα ξαναθυμηθείς.

4. Δες αν κάποιο σχολικό αντικείμενο(κασετίνα, τσάντα κ.λπ.) είναι χαλασμένο ή εάν δεν έχεις κάποια σχολικά που χρειάζεσαι για να πάρεις άλλα.

5. Βρες ποιες δραστηριότητες σε ενδιαφέρουν για να κάνεις φέτος.Γνωρίζω και αναγνωρίζω τα μουσικά όργανα | ΔΙΠΤΥΧΟ Γυμναστική Archives - Σελίδα 4 από 7 - Εναλλακτική Δράση

Μην αγχώνεσαι για τη νέα χρονιά! Προσπάθησε να διαβάζεις και να έχεις ελεύθερο χρόνο μαζί! Καλή Σχολική  Χρονιά!

Α, και συγγνώμη που δεν έγραφα!

1. Ευχαριστω!

2. Τίποτα.❤️