Αποφοίτηση μαθητών ΣΤ τάξης.

Την Τετάρτη 15 Ιουνίου 2022,στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου αποχαιρέτησαν τους μαθητές της ΣΤ τάξης, οι οποίοι αποφοίτησαν το σχ. έτος 2021-2022. Μέσα σε μία συγκινησιακή ατμόσφαιρα ο Δ/ντής του σχολείου εξήρε το ήθος, την ευγένεια και την ομαδικότητα των μαθητών καθ΄όλη τη διάρκεια των έξι χρόνων μαθητείας τους και εξέφρασε την ευαρέσκεια του για το σπουδαίο αποτύπωμα που άφησαν στους μαθητές όλοι οι εκπαιδευτικοί που τους εκπαίδευσαν όλα τους τα σχολικά χρόνια. Οι αποφοιτήσαντες μαθητές είναι: Ζευγαρά Ευαγγελία, Καούρα Θεοφανία, Λιάκου Κων/να, Παπαδημητρίου Βασίλειος, Σταμούλης Δημήτριος, Χονδροπούλου Όλγα, Χρηστάκη Βαϊα και Ψευτοπούλου Μαρία. Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου τους εύχεται Κάλή Πρόοδο, Υγεία και να προσπαθούν πάντα να κάνουν πραγματικότητα τα όνειρά τους.!!!!!!