Ελληνικά

eTwinning: Scientific Research Skills and Artificial Intelligence – NATIONAL QUALITY LABEL

Το eTwinning έργο με τίτλο “Scientific Research Skills and Artificial Intelligence”, που υλοποιήθηκε στο σχολείο μας το σχολικό έτος 2023-24 από την εκπαιδευτικό Πληροφορικής Σταυρούλα Ζέτη με τους μαθητές της Δ’ τάξης έλαβε Εθνική Ετικέτα Ποιότητας.
Μια ωραία και σημαντική εμπειρία για τα παιδιά καθώς επικοινώνησαν και συνεργάστηκαν με μαθητές από άλλες χώρες στο καλά οργανωμένο Twinspace, με online και chat συναντήσεις των μαθητών με τους εταίρους τους, με συνεργατικές δράσεις , διαγωνισμούς, παιγνίδια!
Συγχαρητήρια θερμά στην εκπαιδευτικό και στους μαθητές μας!
Δράσεις στα πλαίσια του eTwinning έργου με τίτλο “Scientific Research Skills and Artificial Intelligence” :  εδώ