STEM EXPLORERS – Επιλογή λογότυπου

Μετά από ψηφοφορία προέκυψε το λογότυπο του έργου e-Twinning με τίλο STEM EXPLORERS.

Κάθε ένα από τα 20 σχολείο που συμμετέχουν στο έργο πρότεινε ένα λογότυπο και μετά από ηλεκτρονική ψηφοφορία προέκυψε το λογότυπο της ομάδας.

Κάθε ένα από τα 20 σχολεία που συμμετέχουν στο έργο πρότεινε ένα λογότυπο και μετά από ηλεκτρονική ψηφοφορία προέκυψε το λογότυπο της ομάδας.

Τα λογότυπα των συνεργατών μας

Αποτελέσματα ψηφοφορίας

Λόγω αποχώρησης για προσωπικούς λόγους του Δημοτικού Σχολείου Λένας Τσιαμούρτα Αγναντέρου Καρδίτσας από το έργο, το λογότυπο νικητής με αριθμό 12 Εξακουστή Γεωργακοπούλου, 10ο Δημοτικό Σχολείο Γλυφάδας, Ελλάδα με 200 ψήφους είναι το επίσημο λογότυπο του έργου STEM Explorers. Συγχαρητήρια!